Ритм їхнього життя

У концертній залі комунального закладу «Районний будинок культури» Глухівської районної ради відбулося феєричне шоу - свято енергії, краси, грації і таланту. 5-річний ювілей святкували учасники народного аматорського ансамблю танцю «Кроки».

Почавши свій шлях від звичайного хореографічного колективу, ансамбль танцю перетворився на великий потужний колектив, який налічує більше півсотні учасників. Незмінним його керівником є талановитий хореограф, мудрий наставник, друга мама для учасників – Вікторія Сазонова. Не так давно наполегливу роботу керівника і учасників високо оцінили, присвоївши почесне звання «народний аматорський», тож привітань було вдвічі більше. Начальник відділу культури, молоді і спорту Глухівської районної державної адміністрації Ольга Горбачова та директор комунального закладу «Районний будинок культури» Глухівської районної ради Олександр Ланін привітали керівника колективу, вручили Посвідчення народного аматорського колективу.

Художні номери від учасників – справжня окраса культурно-мистецьких заходів, районних свят, обласних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів. Наполеглива праця й амбіційне бажання бути кращими допомагають колективу долати перешкоди, ставати переможцями, а головне - отримувати щирі оплески від глядачів, вражених енергійністю, безпосередністю, творчим запалом та професіоналізмом дітей.

Ансамбль танцю «Кроки» неодноразово завойовував призові місця на обласних та всеукраїнських фестивалях і конкурсах. Учасники колективу підкорили не лише обласну сцену, а й столичну. За високу виконавську майстерність та активну участь у культурно-мистецькому житті району та Сумщини колектив отримав численні грамоти, дипломи та подяки.

Упродовж декількох годин артисти запалювали зал своєю нестримною енергією та позитивом. Усі номери були неймовірно цікавими: від зворушливих юних артистів, до вихованців, чиї виступи надзвичайно точно передають спектр людських почуттів. На гостей чекали танцювальні композиції на всі смаки, різнобарв′я стилів, яскраві костюми, а головне – дитяча творчість, помножена на їх талант і підкріплена досвідом самовідданого викладача.

Усі юні артисти танцювали не тільки для глядачів у концертній залі, а й для самих себе, адже у їхньому чудовому світі неможливо й дня прожити без танців. А високий рівень виконавської майстерності юних вихованців, ретельно продумані образи та неперевершені костюми переносили кожного у незабутню мандрівку рідною Україною та усім світом.
Доповнювали яскраві виступи народного аматорського ансамблю танцю «Кроки» художні номери від солістів районного будинку культури Анни Левади, Тетяни та Олександра Ланіних, Аліни Коваленко, Юрія Мешкова, Ігоря Шума, Катерини Нетечі, Марини Реви, Дар′ї Примаченко. Подарували чудові виступи учасники хореографічного колективу Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (керівник Вікторія Сазонова), народний аматорський вокальний ансамбль «Молодість» КЗРБК (керівник Олександр Ланін), дитячий хореографічний колектив КЗРБК (керівник Крістіна Сазонова), хореографічний колектив Глухівської школи мистецтв ім. М. Березовського (керівник Людмила Романьок), соліст Березівського центру культури і дозвілля Сергій Єроха, юний гітарист Євген Назаров.

Незабутнім і зворушливим подарунком для Вікторії Іванівни стали привітання від колеги - керівника народного аматорського ансамблю танцю «Полісяночка» міського палацу культури Ірини Ігнатенко, а для глядачів – виступ учасників колективу.

Танець - це їхній пульс, їхнє серцебиття, їхнє дихання. Це ритм їхнього життя. Коли музика та рухи гармонійно з’єднуються в єдине ціле, здатне викликати бурхливий океан почуттів, тоді і народжується танець, який жодного не залишить байдужим. Гучні оплески не змовкали упродовж усієї концертної програми. Оваціями зустрічали кожного наступного виконавця, а по закінченню ще довго не відпускали зі сцени Вікторію Іванівну та учасників народного аматорського ансамблю танцю «Кроки». Усі гості святкового дійства разом з учасниками відчули чарівну веселку неповторних емоцій!

 

Також читайте:

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради