Перші кроки у науку приведи до перемоги!

На базі Навчально-наукового інституту бізнес технологій «УАБС» СумДУ відбулася щорічна науково-практична конференція «Перший крок у науку». Її організаторами є комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Глухівський район представляли вихованець гуртка «Історичне краєзнавство» на базі Баницького НВК (керівник О. Скопенко) Дмитро Скопенко та вихованка гуртка «Юні друзі природи» на базі Перемозького НВК (керівник С. Шеремет) Анна Соколова.

Школярі репрезентували доповіді провідним науковцям Сумщини в наукових відділеннях екології й аграрних наук та науки про Землю. Віктор представив роботу «Туристичний потенціал Глухівщини» і посів ІІІ місце. Анна репрезентувала власні дослідження гідрогелю як новітньої технології в кімнатному квітникарстві. За результатами журі конкурсу посіла ІІ місце.

Вітаємо учасників конференції та їх наукових керівників із новими досягненнями на шляху пізнання, адже «Перший крок у науку» - це чудовий початок науково-дослідницької діяльності.

Також читайте:

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради