«Пан Вареник» гостював на уланівській землі

Районне свято «Пан Вареник» зібрало на гостинній уланівській землі шанувальників українських традицій та української кухні – делегації сільських, селищних рад району та численних гостей свята

Усіх присутніх привітали і побажали гарного настрою та відпочинку Уланівський сільський голова Геннадій Конюхов, очільники Глухівської районної державної адміністрації Вікторія Сокол та  районної ради Олексій Ткаченко.

На свято громади району приготували вареники, якими частували гостей, змагалися у конкурсах. Зі сцени лунали запальні українські пісні, а місцеві господині демонстрували свій кулінарний талант та різноманіття найуживанішої української страви. Так, уланівські господині приготували вареники з апельсинами й здобули перемогу у конкурсі «Вареник з найоригінальнішою начинкою». Есманьські ґаздині виліпили найменший вареник, а фотовизькі – найбільший.  Перемогу у конкурсі «Патріотичний вареник» здобула Суходільська громада, а кращий «Вареник-красунчик» продемонструвала Пустогородська сільська рада.

На святі українських вареників делегації сільських та селищних рад представили оригінальні костюми «Вареник STAR». Переможцем у цьому конкурсі став костюм Бачівської сільської ради. А найбільший хист у складанні частівок про смачні вареники виявила Кучерівська громада.

Гарному настрою всіх гостей свята також сприяли конкурси, спортивні змагання та веселі українські пісні у виконанні кращих аматорів сцени району.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 06 березня 2019, 13:53

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради