Низький уклін, честь і слава колишньому партизану

Голова Глухівської районної ради Олексій Ткаченко та перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Картавий завітали в гості до Івана Кириловича Мамая, жителя с. Бачівськ, який боровся з фашистами в тилу під час Другої світової війни. Поспілкувались з колишнім сміливим партизаном, привітали його з Днем партизанської слави, побажали міцного здоров'я, душевного тепла, добробуту та щасливого довголіття.

Очільники району поклали вінок до пам’ятника Івану Євграфовичу Анисименку - комісара партизанського з’єднання Наумова, командира Червоного партизанського загону, який знаходиться в його рідному селі Вільна Слобода.

У трагічні часи Другої світової війни успіхи збройної боротьби партизанів і підпільників зміцнювали надію людей на визволення, додавали сил вижити, наближали Перемогу.

Ми не маємо права забувати про цей величний подвиг звитяжного старшого покоління, яке переконливо довело, що любов до Батьківщини та національна єдність роблять нас нездоланними.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 25 вересня 2018, 15:32

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради