Бачівці відсвяткували День села

У Глухівському районі збереглась традиція проведення днів села на територіях сільських та селищних рад. Традиційно його відзначили і жителі Бачівської сільської ради.

У фойе сільського клубу розгорнулась виставка робіт сільських умільців. Тут були і вишиванки різної техніки виконання, і різьба по дереву, й учнівські вироби, картини. Особливою прикрасою стали імпровізовані великі ляльки, кінна підвода та розмаїття дарів огородини.

Зі словами привітань до жителів села звернулись сільський голова Лідія Ющенко, заступник голови районної ради Галина Стороженко, Сопицький сільський голова Василь Ушачов, депутат районної ради Володимир Соломенний.

Активних учасників громадського життя села нагородили грамотами голови РДА та районної ради. Подарункам також пораділи медичні працівники та працівники культури. А ось грошові премії від народного депутата України Андрія Деркача отримали члени багатодітної сім’ї, де підростає 5 дітей, та родини, у господарстві якої налічується 11 корів, а ще грошову підтримку передали на потреби місцевої церкви.

Цього дня селяни відпочивали від своїх буденних справ, насолоджувались піснями, танцювали і співали разом з виконавцями. А концертна програма була досить таки змістовною, цікавою і веселою. Дітки, в свою чергу, бавились на батутах та надувних гірках.

Свято вдалося на славу: усі залишилися задоволеними і щасливими. 

Також читайте:

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради