Районний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Первоцвіт» скликав таланти

З метою підтримки талановитих, обдарованих дітей, які займаються різними жанрами аматорського мистецтва, сприяння самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів, розвитку творчих здібностей та естетичного виховання дітей на Глухівщині відбувся районний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Первоцвіт». 

У ньому взяли участь майже 90 дітей з 16 клубних закладів Глухівського району та КЗРБК Глухівської районної ради.

Усім відомо, що межі творчим талантам людини не існує. Тому кожен конкурсант зміг проявити себе в різних видах творчості: у декоративно – прикладному, вокалі, хореографії, театральному. Фестиваль–конкурс охопив юних талантів у таких вікових категоріях: молодша - діти від 5 до 10 років та старша - діти від 11 до 16 років.

За підсумками журі переможцями у номінації «Театральне мистецтво» стали учасниця аматорської творчості СтуденоцькогоСБК Олександра Волончук, учасниці театрального гуртка Полошківського СБК Семерня Анна та Крупеня Тетяна; у номінація «Вокал» - дует Перемозького СБК у складі Анастасії Деркач та Анни Подопригори, учасниця аматорської творчості Баницького СБК Дар’я Троша;

у номінації «Хореографія» - хореографічні колективи «Барвінок» Чернівського СК та «Фантазія» Студеноцького СБК; у номінації «Декоративно – прикладне мистецтво» - Тимофій Мирошниченко (Калючанський ОДР) та Катерина Журба (Сопицький СБК).

На згадку про велике свято дитячих талантів усі учасники отримали грамоти за участь та пам’ятні сувеніри, а переможці дипломи та подарунки.

Це свято ще раз засвідчило, що Глухівщина багата на мистецькі таланти і може пишатися своїм підростаючим поколінням. Свято було яскравим, діти - щасливими, а організатори задоволені від того, що подарували їм це свято!

Також читайте:

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради