Мистецькі зустрічі на Глухівщині

Літо – у розпалі. Тож учні закладів освіти Глухівщини радо беруть участь у святкових заходах у рамках обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право». Формат - мистецькі локації «Світ дитячої творчості».

Так, Есманьська ЗОШ І-ІІІ ступенів гостинно вітала учнів Уланівської, Суходільської та Яструбщанського навчально-виховних комплексів. Зустріч відбулася під девізом «Ми веселі,ми щасливі – від того, що ми єдині!».

Школярі стали учасниками віртуальної подорожі загадковою країною дитинства, де під час зупинок на вокальній, театральній, танцювальній станціях мали змогу продемонструвати свої творчі здібності. Екскурсоводи країною дитинства - казкові герої - підтримували та веселили малечу. Діти майстерно виконували пісні, танцювали, декламували вірші та гуморески, вдало демонстрували свої театральні таланти. Особливо всім сподобалась участь у конкурсах «Танцюймо з нами, танцюймо як ми, танцюймо краще нас!», а також у конкурсі «Вгадай мелодію». На завершення всі учасники об’єднались у запальний танок!

Звичайно, не обійшлось і без спортивних змагань, що мали назву «Спортивні горизонти».

Не менш цікаво відбувалася й мистецька зустріч учнів Баницького, Дунаєцького, Перемозького навчально-виховних комплексів, Чернівської філії Баницького НВК. Діти представили свої творчі здібності на святковому концерті. А також узяли участь у майстер-класах з креативного рукоділля, які підготували та провели керівники гуртків декоративно-ужиткового напрямку районного будинку творчості школярів. Яскравого позитиву додали святу дитячі танцювальні флеш-моби.

На заходах панували гарний настрій, позитивні емоції, яскраві враження.

Також читайте:

 

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради