Приміть удячність нащадків за Перемогу!

Не можливо переоцінити подвиг людей, що захищали нашу землю в роки Другої Світової війни. Всі наближали Перемогу: своїм подвигом на фронті, в тилу ворога, будучи в підпіллі та партизанських загонах, працею для забезпечення армії, на заводах з виготовлення боєприпасів, у шпиталях та й у всіх сферах суспільного життя.

Перемога була одна на всіх, але дісталася дуже дорого. Ми повинні пам’ятати тих, хто був закатований у концентраційних таборах, відправлений до Німечинни, дітей, які пізнали війну через свої дитячі відчуття, батьків, які не дочекались своїх дітей з фронту, сиріт війни.

Голова Глухівської районної ради Олексій Ткаченко став ініціатором проведення автопробігу на честь Великої Перемоги. Були відвідані меморіальні комплекси загиблим у роки війни. У селах Сопич, Бачівськ, Вільна Слобода, Фотовиж, Суходіл, Уланове та селище Есмань відбулися врочистості. Олексій Олександрович нагадав про необхідність пам’ятати, яку страшну ціну було сплачено за Перемогу. Глухівщина втратила понад 11 тисяч своїх жителів. Через 27 років буде 100-річчя Великої Перемоги і саме сьогоднішні учні, які на той час стануть дорослими людьми, і мають зберегти славу Перемоги, пронісши її через роки, щоб ювілейна дата в 2045 році не була забута.

 

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради