Виїзд до сіл для надання допомоги

Кожен із нас мріє зустріти захід свого життя в колі рідних та близьких людей, дітей та внуків, які стануть надійною підтримкою в поважному віці. Але життя не завжди складається так, як ми того хочемо.

На обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради перебуває шістсот сорок осіб поважного віку та інвалідів. Так сталося, що деякі підопічні, які обслуговуються відділенням проживають самотньо у віддалених селах району, та на багатьох маршрутах узагалі немає перевізників через низький пасажиропотік та стан доріг.

Надавати допомогу та підтримку людям похилого віку, на долю яких випали роки самотності, це велика відповідальність а також покликання душі. У відділенні соціальної допомоги вдома працюють 53 соціальні робітники, які піклуються про своїх підопічних: готують їжу, прибирають кімнати, купують ліки та продукти харчування, приносять воду, обробляють присадибні ділянки, оформлюють субсидії або інші документи.

У комунальній установі працює також відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, завдяки якому винайдено можливість та за спонсорські кошти було придбано продуктові набори для наших підопічних.

Мультидисциплінарна бригада нашої установи виїхала до сіл Некрасове, Семенівка, Дунаєць та Щебри, аби надати допомогу громадянам, які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома. Крім того, було роздано солодкі подарунки та одяг б/в дорослим та діткам з інвалідністю, які стоять на обліку у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Також перевірено роботу соціальних робітників та проведено вибіркову перевірку якості надання соціальних послуг працівниками територіального центру. З’ясовано, що соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома дотримуються графіків відвідування підопічних, послуги надаються у повному обсязі, згідно зі складеними договорами.

 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus