Творчо відпочили на День Святого Валентина

День Святого Валентина нині стало для нашої молоді досить популярним святом як одне з найромантичніших. Готуються до нього заздалегідь: обирають подарунки, виготовляють валентинки - особливі листівки у формі сердечка для своїх друзів та близьких людей.

Глухівські бібліотекарі вирішили запросити до себе як дорослих, так і дітей на майстер-класи з виготовлення незвичайної валентинки. Адже зробити її своїми руками для дорогої людини – просто і приємно. 

Майстер-клас для молодших у дитячій бібліотеці супроводжувався розповіддю про те, як увійшло свято Валентина до нашої культури.

А у читальній залі Глухівської районної бібліотеки майстрині Лариса Курятнікова навчала плести гачком сердечка, а Наталія Галагуцька ділилась досвідом, як з фетру пошити чудові, яскраві валентинки. Всі старалися і у всіх вийшли гарні подарунки, бо вкладали частинку свого серця.

Потім, як завжди, було спілкування за чашкою чаю з запашним печивом, яке напекла одна з учасниць. Порадувала присутніх виставка–інсталяція «Любов, що водить сонце і світила». Усі мали можливість вибрати собі книгу чи журнал до смаку, а ще подякувати організаторам за можливість разом творчо відпочити.

 

Увага!

03.04.2020 року о 10-й годині (зал засідань при голові обласної ради, III- й поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube