Репрезентували книгу, надали допомогу пенсіонерам села Студенок Глухівського району

У селі Студенок Глухівського району для «студентів» «Університету ІІІ віку» репрезентували книгу Романа Коваля «Сумщина в боротьбі». Захід, до якого залучили й місцевих школярів, проведено спільно з КЗ «Глухівською ЦРБ».

Книга охоплює період від 1895 до 2017-го і повертає жителям Сумщини понад 120 імен забутих земляків. Видання надруковано в кількості 1000 примірників у межах Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2017 рік і до продажу не потрапить. Її всі бібліотеки області отримають безкоштовно.  

Учасники нашого заходу мали можливість першими потримати в руках ексклюзивне видання та стисло ознайомитись зі змістом під час репрезентації, а також побачили відео-виступ автора, в якому він розповів про саму ідею створення цієї книги.  

Цього ж дня працівники територіального центру перевірили якість обслуговування сільських підопічних відділення соціальної допомоги вдома, надали медичну допомогу, а також психологічні, консультативні, інформаційні та інші послуги. Підопічні отримали цукор, який передали спонсори, та одяг, що був у вжитку.

Крім того, інспектор пожежної частини провів інформаційно-роз’яснювальну роботу з приводу пожежної безпеки, обстежив пічне опалення наших громадян похилого віку та роздав пам’ятки про правила пожежної безпеки, а дільничний офіцер поліції проінструктував щодо запобігання правопорушень і шахрайства.

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради