Колективи Глухівщини – на телеканалі «UA Перший»

30 березня в студії Національної телекомпанії України відбулися зйомки телевізійної програми «Фольк-music». У них узяли участь кращі колективи народної творчості Глухівського району та комунального закладу «Районний будинок культури».

За попереднім відбором поділитися творчим досвідом були запрошені народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Журавка» Дунаєцького СБК, народний аматорський фольклорний колектив «Червона калина» Некрасівського СБК та народний аматорський вокальний ансамбль народної пісні КЗРБК.

Учасники творчих колективів майстерно виконали українські народні, авторські, весільні пісні, перейняли досвід від колективів народної творчості різних куточків України, отримали заряд позитиву і бадьорості від спілкування з телеведучою програми Оксаною Пекун та просто насолодилися робочим процесом на знімальному майданчику. А ще залишили на згадку про себе сувеніри та вироби місцевих майстрів, що символізують нашу хлібосольну Глухівщину.

Тож з нетерпінням чекаємо на випуск програми з участю наших талановитих аматорів сцени на першому національному телеканалі у травні.

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради