Перший крок у науку юної глухівчанки Альони Спащенко став удалим

На базі комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася науково-практична конференція слухачів Сумського територіального відділення МАН «Перший крок у науку».

У конференції взяли участь 130 учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області. На секції геології, геохімії, мінералогії Глухівський район представила учениця 9 класу Баницького НВК Альона Спащенко.

Дівчина третій рік поспіль займається у гуртку «Географічне краєзнавство», захоплюється науково-дослідницькою діяльністю. Тема дослідження учениці – «Тисячолітні таємниці каменів Баницького родовища кварцитовидних пісковиків». У своїй роботі вона розкрила важливі питання щодо визначення палеогеографічних умов, які вплинули на формування родовища кварцитовидних пісковиків Глухівського кар’єру кварцитів у с. Баничі, а також їх значення і використання у господарстві. 

Оцінювали виступи учнів члени журі – науковці вищих навчальних закладів м. Суми, наукові консультанти Сумського територіального відділення МАН України, педагоги обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Альона Спащенко з честю захистила свою дослідницьку роботу і посіла І місце. Перший крок у науку зроблено! Тож побажаємо Альоні і всім юним науковцям переможної подорожі стежинами мудрості до вершин наукових знань і відкриттів!

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради