На Глухівщині триває громадське обговорення Закону України «Про добровільне об'єднання громад»

Питання адміністративно-територіальної реформи в Глухівському районі дуже актуальне й тому триває обговорення, визначаються основні питання подальшого розвитку територій, планування роботи в умовах реформи.

Так, громадські слухання провели жителі Сопицької та Узицької сільської ради за участі голови районної ради Олександра Ткаченка та депутатів районної ради. Люди розглянули рішення сесії Вільнослобідської сільської ради про ініціювання створення Вільнослобідської об’єднаної територіальної громади в складі 19 сільських і 1 селищної рад. Говорили про децентралізацію, місцеве самоврядування у контексті адміністративно-територіальної реформи, очікування та перепони на шляху її впровадження, а також про утворення спроможної громади на території існуючого району з центром у с. Вільна Слобода, з фактичним перебуванням у м Глухів.

У результаті обговорення громади Сопицької та Узицької сільських рад вирішили приєднатися до об’єднання.

Останнє оновлення на Понеділок, 27 березня 2017, 14:41

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради