Робоча зустріч із заступником Посла Грузії в Україні

Голова Глухівської районної ради Олексій Ткаченко провів робочу зустріч із заступником Посла Грузії в Україні Давидом Бочоришвілі. Участь у розмові взяв депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев.

Під час зустрічі сторони обмінялися думками щодо роботи органів місцевого самоврядування в країнах, зупинилися на питаннях соціально-економічного співробітництва, соціального захисту громадян, перспектив працевлаштування молоді в сільській місцевості, а також приділили особливу увагу можливості обміну досвідом у культурній сфері. Заступник Посла Грузії в Україні Давид Бочоришвілі зазначив, що сприятиме культурному обміну між нашим районом і одним із районів Грузії, зокрема участі кращих вокальних колективів у культурних заходах.

Заступник Посла Грузії в Україні подякував голові районної ради Олексію Ткаченку й депутату обласної ради Олегу Бояринцеву за підтримку й висловився за активізацію ділових, соціально-економічних і культурних відносин, які сприятимуть зростанню добробуту громадян обох країн на рівні району.

Того ж дня грузинський гість узяв участь у врочистостях з нагоди святкування 30-річчя з дня заснування військово-патріотичного клубу «Мужність», які відбулися в Глухівському районному будинку культури.

 

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради