Глухівський молодіжний клуб «Мужність» святкує свій ювілей

25 лютого в КЗ «Районний будинок культури» Глухівської районної ради відбулись урочистості до 30-ї річниці з дня заснування молодіжного клубу «Мужність».

За час його роботи тисячі вихованців пройшли шлях підготовки та навчання людини-патріота своєї держави, які не словами, а конкретними діями підтвердили відданість, гарну фізичну підготовку та бажання служити їй.

У вітальному слові почесний президент клубу, депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев подякував тренерам, батькам, вихованцям усіх поколінь за відданість клубу та високу результативність на змаганнях та у суспільно-корисних справах.

Голова Глухівської районної ради Олексій Ткаченко привітав з річницею створення молодіжного військово-патріотичного клубу «Мужність» та висловив переконання в необхідності підготовки фізично та духовно сильної молоді для нашої держави. Бути готовим до випробовувань, вміло використовувати навички, фізичну підготовку, вміти любити свій народ – основа гідної нації.

Колектив районного будинку культури підготував святковий концерт у подарунок до дня народження військово-патріотичного клубу «Мужність».

Останнє оновлення на Вівторок, 28 лютого 2017, 10:49

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради