Болюче питання об'єднання громад у Глухівському районі - на порядку денному сесії райради

22 лютого відбулось пленарне засідання п’ятнадцятої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання.

На порядок денний сесії було винесено 8 питань. Детально вивчивши на засіданнях комісій та президії всі економічні показники, депутати одноголосно затвердили Програму економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2017 рік. З метою розвитку освіти та архівної справи в районі, як і в минулі роки, депутати підтримали пропозиції затвердити програми поліпшення умов для навчання та виховання учнів закладів освіти та розвитку архівної справи у Глухівському районі на 2017 рік.

Також були внесені зміни  до районної програми «Правопорядок на 2016–2020 роки», які передбачають виділення коштів з районного бюджету на встановлення камер відеоспостереження на території Перемозької сільської ради та придбання наметів.

Рішенням районної ради від 26.02.2017 р. «Про районний бюджет Глухівського району на 2017 рік» затверджені зміни до районного бюджету, якими розподілено частину вільного залишку районного бюджету на покриття незабезпеченості по заробітній платі працівникам соціальної сфери, ремонту автодороги місцевого значення Заруцьке - Студенок – Уланове, на придбання запчастин для шкільних автобусів та інші заходи.                                    

З метою виділення коштів з фонду регіонального розвитку, за клопотанням Шалигинської селищної ради, нерухоме майно амбулаторії смт Шалигине передане зі спільної власності територіальний громад сіл, селищ Глухівського району у комунальну власність Шалигинської селищної ради.

Останнє питання порядку денного стосувалося добровільного об'єднання територіальних громад на території Глухівського району. Після конструктивних виступів депутатів районної ради та депутата обласної ради Надії Вайло, рішенням районної ради Вільнослобідському сільському голові рекомендовано ініціювати процес добровільного об'єднання всіх сільських та однієї селищної рад у Вільнослобідську об’єднану територіальну громаду.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради