Повір у себе – захід для дітей з обмеженими можливостями Глухівщини

У селищі Шалигине відбувся обласний спортивний захід з лижних змагань «Повір у себе» серед дітей з обмеженими можливостями. У змаганнях під девізом «Краще медалі - здоров’я та дружба» взяло участь більше 100 спортсменів, які показали гарну результативність.

Привітати юних спортсменів прийшли голова Шалигинської об’єднаної територіальної громади, керуючий справами Глухівської районної ради та керівник приймальні народного депутата Андрія Деркача, які у вітальному слові побажали міцного здоров’я, успіхів у навчання та здійсненню мрій. Від народного депутата були передані подарунки для вихованців Шалигинської спеціальної школи–інтернату.

Перемогу в змаганнях отримала команда Косівщинської спеціальної школи- інтернат.

Продовженням спортивного свята були виступи студентської молоді та вихованців ДЮСШ міста Глухів за організації відділу молоді та спорту Глухівської міської ради .

Увага!

03.04.2020 року о 10-й годині (зал засідань при голові обласної ради, III- й поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube