Виїзд мобільного соціального офісу до селища Шалигине, що на Глухівщині

У складі мобільного соціального офісу під час виїзду до селища Шалигине взяли участь працівники мультидисциплінарної бригади комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради.

Мета заходу – надання соціальних послуг найменш захищеним категоріям населення за місцем їх проживання та перевірки якості надання соціальних послуг підопічним, що перебувають на обліку у відділенні соціальної допомогивдома, соціальними робітниками.

У смт. Шалигине функціонують чотири соціальні дільниці, де працює чотири соціальні робітники Світлана Полятикіна, Тетяна Абдульманова, Марина Давидова та Надія Милюкіна. Координує їх роботу та веде прийом громадян з надання різних видів соціальних послуг соціальний працівник Наталія Дрозач.

У виїзді мультидисциплінарної бригади брав участь й інспектор з пожежної частини, який провів інформаційно-роз’яснювальну роботу з приводу пожежної безпеки, обстежив пічне опалення громадян похилого віку та роздав пам’ятки про правила пожежної безпеки.

Увага!

03.04.2020 року о 10-й годині (зал засідань при голові обласної ради, III- й поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube