«Тільки кохання» - конкурсно-розважальна програма між сімейними парами на Глухівщині

В Есманьському МБК було організовано і проведено конкурсно-розважальну програму «Тільки кохання» між двома сімейними парами з смт. Есмані – Лідією та Вячеславом Чалими, Іриною та Сергієм Куценками і двома родинами с. Горіле – Ганною та Олексієм Кулініченками та Людмилою Безручко і Віктором Бадуліним.

Ведучі програми – Олена Курган та Віктор Давиденко - розповіли більше ніж ста глядачам у залі про кожну сім’ю. У нашому житті сьогодні бракує доброти, взаєморозуміння і підтримки, поваги й любові до ближнього. І як же було приємно бачити, що ці сімейні пари не мали дефіциту цих гуманних рис. Чоловіки й жінки освідчувалися в коханні одне одному, дарували квіти, планували своє майбутнє.

Цікаво пройшли конкурси «Пізнай свою половинку», «Очі в очі», які показали, що для коханих ніяких перешкод не існує. Чоловіки демонстрували знання модних трендів жіночого одягу та взуття, а жінки - чоловічих зачісок. Веселим був конкурс «Вигідний вклад», коли жінки «всліпу» знімали депозити із «банкоматів-чоловіків». Журі у складі т.в.о. старости с. Горіле Олександра Пащенка, заступника голови виконкому Федора Околічного та директора Горілівського сільського клубу Олени Боровик оцінило кожен із 10 конкурсів.

Більше двох годин тривала програма, яка супроводжувалася художніми номерами аматорів сцени смт. Есмані та с. Горіле. Задоволення отримали і учасники програми, і глядачі. Оригінальний комп’ютерний супровід забезпечив студент СумДУ Влад Давиденко, а відеозйомку - Максим Ребенок. Дякуємо учасникам самодіяльності Есманьського МБК Владу та Анастасії Алхимовим, Олександру Заболоцькому, танцювальному колективу «Дивограй» (керівник Людмила Дзекелева). Музичний супровід програми здійснив Євгеній Дзекелев. 

Найромантичнішою парою вечора визнані Лідія та Вячеслав, найартистичнішими впродовж усієї програми були Ганна та Олексій, найкмітливішими виявилися Ірина та Сергій, а найчуттєвішою парою стали Людмила та Віктор. Всі учасники отримали подарунки від селищної ради. Слова подяки організатори й ведучі адресували активісту й організатору багатьох добрих справ у с. Горіле Юлії Боровик, яка змогла організувати людей для участі в програмі. Грамотою відзначено директора Горіліського сільського клубу Олену Боровик за співпрацю культурних закладів. Особливі слова подяки - молодіжному ансамблю с. Горіле за чудові пісні та майстерне їх виконання. Т.в.о. старости с. Горіле Олександр Пащенко постійно підтримує своїх культармійців, сам є учасником театралізованих постановок, убачає тільки позитив в обміні виступів художніх самодіяльних колективів.

Також читайте:

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради