Депутати райради опрацювали Програму економічного і соціального розвитку Глухівщини на 2017 рік

Голова постійної комісії районної ради мандатної, з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою Володимир Соломенний провів засідання спільно з колегою з постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища, промисловості, транспорту та розвитку підприємництва Сергієм Ахромеєвим. Розглянули ряд заходівПрограми економічного і соціального розвитку Глухівського району, реалізація яких планується в 2017 році.

Спеціалісти районної державної адміністрації - кожен зі своєї галузі - проінформували присутніх про пріоритети Програми.       

Депутати районної ради Олексій Ткаченко, Анатолій Геращенко запропонували внести до одного з пріоритетів питання щодо проведення роботи з перевізниками з виконання ними своїх обов’язків за договором з надання послуг перевезення та щодо включення представника районної державної адміністрації до складу конкурсного комітету з визначення перевізника.

Народні обранці порушили питання щодо використання коштів на придбання продуктів харчування для шкіл району. Запропонували заслухати дане питання назасіданнях постійних комісій районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства і соціального захисту населення та з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальною власністю.

Кожне питання було ретельно опрацьовано та виносилось на голосування. Так, депутати запропонувалидоповнити завдання 3 «Забезпечення підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад», а саме: напрацювати план об’єднання сільських, селищних рад, які не об’єдналися, і в разі необхідності ініціювати внесення змін до перспективного плану формування територій громад Сумської області.       

Загалом депутати погодили запропоновані районною державною адміністрацією пріоритети на 2017 рік та рекомендували районній раді підтримати Програму з вищезазначеними доповненнями.

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради