Як проблеми пасажирського перевезення вирішують на Глухівщині

Останнім часом виникають проблеми з якості руху транспорту з перевезенням пасажирів в Глухівському районі.

За ініціативи голови Глухівської районної ради Олексія Ткаченко О.О. та підтримки в.о. обов’язки голови РДА Віктолрії Сокол при участі начальника управління інфраструктури Сумської ОДА Володимира Дудченка та представників структурних підрозділів Глухівської РДА, голів сільських рад с. Пустогород, с. Фотовиж, с. Уздиця, с. Бачевск, с. Семенівка, а також начальника Глухівського відділення ДЕД Володимира Пугача, було проведено нараду щодо розв’язання та усунення проблем з організації та виконання послуг перевезення пасажирів, дотримання умов договорів з підприємцями які здійснюють маршрути.

Питання мали дуже актуальний характер тому обговорення проходило емоційно та з чіткими вимогами до перевізника.

Результатом наради стало напрацювання та розробка механізмів, спрямованих на вирішення зазначених проблем. Спільна робота місцевої влади та дотримання умов договорів на перевезення пасажирів за чітким контролем управління інфраструктури Сумської ОДА зможе усунути проблемні питання та забезпечить надання якісних послуг населенню.

Увага!

03.04.2020 року о 10-й годині (зал засідань при голові обласної ради, III- й поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube