Сільських та селищних голів Глухівщини проінформували про нові тарифи на електроенергію

Юрист філії Глухівський РЕМ ПАТ «Сумиобленерго» Юрій Ігнатенко та фахівець сервісного центру Глухівського відділення Шосткинського цеху ПАТ «Сумигаз» проінформували сільських та селищних голів Глухівщини про організацію передачі даних за використану енергію та спожитий природний газ. Зокрема вони повідомили, що створені нові сервіси, завдяки яким показники за газ та електроенергію можна передавати дистанційно. Користувачі послуг отримали змогу повідомляти дані з побутових лічильників через інтернет або телефоном.

Юрій Ігнатенко нагадав, що з 01.03.2017 року вводяться нові тарифи на електроенергію, відповідно до постанови НКРЕКП № 220 от 26.02.2015. Для населення, в тому числі і для сільських мешканців, встановлюються такі тарифи: за обсяг, спожитий до 100 кВт за рік електроенергії, на місяць 90,0 коп., а за обсяг, спожитий більше 100 кВт за рік електроенергії, на місяць 168,0 коп.
Про зміни в податковому законодавстві, які вступили в дію з 1 січня 2017 року, проінформувала начальник фінансового управління Глухівської районної державної адміністрації Валентина Манжос. Вона нагадала, що вносяться зміни до статті 266 Податкового кодексу України стосовно податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а саме податок встановлюється в розмірі до 1,5 % від розміру мінімальної заробітної плати. Також вона повідомила, єдиний податок для платників І групи встановлюється у відсотках до прожиткового мінімуму. 
Аналіз протипожежного захисту Глухівського району та оперативно-службової діяльності 19 ДПРЧ у 2016 році зробив начальник Глухівського районного сектора Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Дмитро Гончаров. Він подякував сільським, селищним головам за виділені кошти в 2016 році на ремонт пожежних автомобілів. Також зупинивсь на складнощах, які виникають під час тушіння пожеж, зокрема це очистка снігу для під’їзду пожежного автомобіля до місць забору води та інше.
Про декларування доходів за 2016 рік проінформував начальник відділу організаційної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Олександр Гриценко. Він зазначив, що відповідно до норм Закону України «Про запобігання корупції» декларації за 2016 рік потрібно подавати шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Також він повідомив, що заповнення е-декларацій відбувається за допомогою електронного цифрового підпису, який можна отримати або в органах Державної фіскальної служби, або за допомогою сервісів ПАО КБ «Приватбанк». Відповідно до змін, які внесені до антикорупційного закону, що набрали чинності 05.01.2017 року, фінансовий контроль не поширюється на посадових осіб закладів, установ та організацій, які здійснюють основну діяльність у сфері соціального обслуговування населення, соціальної та професійної реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів, соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, охорони здоров’я (крім керівників закладів охорони здоров’я центрального, обласного, районного, міського (міст обласного значення, міст Київ та Севастополь) рівня), освіти (крім керівників вищих навчальних закладів та їх заступників), науки, культури, мистецтв, відновлення та збереження національної пам’яті, фізичної культури, спорту, національно-патріотичного виховання.
Семінар-нараду для керівників органів місцевого самоврядування Глухівщини під орудою т.в.о. голови районної державної адміністрації Вікторії Сокол та голови районної ради Олексія Ткаченка завершила т.в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Глухівському районі Галина П’ятигор, яка проінформувала про заходи щодо недопущення африканської чуми свиней, грипу птиці, вузликового дерматиту великої рогатої худоби.

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради