Голова Глухівської районної ради прозвітував про свою діяльність

У роботі чотирнадцятої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання взяли участь 19 депутатів районної ради, депутат обласної ради Надія Вайло, сільські, селищні голови, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій району, комунальних закладів районної ради, редактори районної газети «Глухівщина», «Неделя» та директор радіостудії «Глухів», що не є депутатами районної ради.

До порядку денного було внесено 28 проектів рішень. Напередодні відбулися засідання постійних комісій районної ради та президія районної ради, які попередньо розглянули питання порядку денного сесії. Було рекомендовано програму економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2017 рік доопрацювати.

Депутати підтримали депутатський запит Олексія Ткаченка до очільника Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка щодо погодження питань включення земельних ділянок до переліків, права на які будуть виставлені на торги з відповідними сільськими, селищними радами, на території яких вони розташовані.

Далі голова Глухівської районної ради Олексій Ткаченко прозвітував перед радою про свою діяльність з початку сьомого скликання, насамперед зазначивши, що діяльність районної ради є відкритою, прозорою та спрямованою на задоволення потреб жителів Глухівщини. 

Депутатський корпус районної ради разом з райдержадміністрацією, сільськими, селищними радами, комунальними закладами, організаціями, підприємствами району, забезпечує виконання показників районного бюджету, реалізує прийняті рішення щодо розвитку промисловості, сільського господарства, освіти, медицини, молоді, культури та соціального захисту населення.

Протягом звітного періоду проведено 14 пленарних засідань, розглянуто 205 різноманітних питань життєдіяльності району. Усі вони попередньо розглядались на спільному засіданні постійних комісій, засіданні Президії і тільки після позитивного висновку виносились на пленарні засідання.

Олексій Ткаченко подякував головам постійних комісій районної ради за плідну роботу та співпрацю з сільськими, селищними радами, громадськістю, структурними підрозділами районної державної адміністрації. Підсумовуючи, він наголосив на тому, що рік, який минув, навчив усіх об’єднуватись для розв’язання важливих питань, терпінню, небайдужості і милосердю. Одним із головних напрямків діяльності в 2017 році є те, щоб Глухівський район залишився на карті України.

Олексій Ткаченко щиро і сердечно подякував кожному із депутатів за принципову позицію, за мудрість, за підтримку, за відповідальність у прийнятті рішень.

В обговоренні звіту узяли участь депутати районної ради Василь Кацалап, Віктор Скопенко, Микола Буряк, Надія Вайло, Сергій Мінаков, Вікторія Сокол та інші.

Депутати заслухали виконання програми економічного і соціального розвитку за 2016 рік, районного бюджету Глухівського району за 2016 рік, програму підтримки малого та середнього підприємництва у Глухівському районі за 2015-2016 роки та програми розвитку фізичної культури і спорту в Глухівському районі за 2013-2016 роки. Затвердили ряд районних програм.

З метою законодавчого врегулювання правового статусу навчально-виховних комплексів Глухівського району у зв’язку зі створенням об’єднаної територіальної громади Шалигинської селищної ради було затверджено мережу, контингент учнів та штатний розпис закладів освіти Глухівського району на 2016-2017 навчальний рік у новій редакції та грошові денні норми харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району у 2017 році.

Народні обранці проголосували за затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадянам, які знаходяться на території Глухівського району.

 

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради