Депутати Глухівщини переймаються фінансуванням закладів культури та освіти

На засіданні бюджетної комісії Глухівської районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальною власністю спершу депутати заслухали заступника начальника управління – начальника відділу економічного розвитку сільських територій, промисловості та інфраструктури управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Михайла Калача про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2016 рік.

Також народні обранці розглянули та погодили рішення про виділення та використання коштів районного бюджету для виконання повноважень депутатів Глухівської районної ради у 2016 році, відповідно до якого кожен депутат районної ради може надати допомогу своїм виборцям або розв’язати інші соціально значущі питання на суму 10 тис. грн. Усього на це передбачено 260 тис. грн.

Уважно розглядалось питання про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. Було додатково виділено кошти на об’єднаний трудовий архів (4,5 тис. грн.) за рахунок субвенції з бюджету Стариківської сільської ради; Есманьську ЗОШ (500 тис. грн.) та Дунаєцький СБК (500 тис. грн.) за рахунок субвенції з державного бюджету; районну бібліотеку (33,1 тис. грн.) за рахунок коштів районного бюджету.

Комісія рекомендувала всі питання поряду денного до затвердження сесією районної ради.

Також читайте:

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради