Звітував начальник Глухівської поліції

У роботі пленарного засідання десятої сесії Глухівської районної ради взяли участь 21 депутат районної ради, депутат Сумської обласної ради Надія Вайло, заступник Глухівського міського голови Маріанна Васильєва, окремі керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, міської ради, установ, організацій району та комунальних закладів районної ради, редактор районної газети «Глухівщина» та директор радіостудії «Глухів», що не є депутатами районної ради. 

До порядку денного було внесено 10 проектів рішень. Президія районної ради, яка відбулась перед початком засідання сесії, рекомендувала прийняти всі питання порядку денного. Члени президії запропонували ряд пропозицій до проекту рішення про внесення змін до районного бюджету Глухівського району на 2016 рік.

А саме засідання почалось з виступу начальника Глухівського відділу поліції (м. Глухів) ГУ НП в Сумській області, підполковника поліції Андрія Сердюка про стан протидії злочинності на території Глухівського району за підсумками 9 місяців 2016 року та заходи щодо оздоровлення криміногенної ситуації в регіоні. Зокрема він наголосив, що Сумська область займає перше місце з розкриття злочинів по Україні, а Глухівський район сьоме місце в Сумській області. Також поліціант закликав депутатів до проведення роз’яснювальної роботи серед населення району щодо можливих злочинів та інших правопорушень.

Депутати підтримали програму утримання (ремонту) автодороги місцевого значення Заруцьке-Студенок-Уланове Глухівського району на 2016 рік. У зв’язку з прийняттям змін до Бюджетного кодексу України та Закону України «Про місцевого самоврядування в Україні» органи місцевого самоврядування та органи виконавчої влади набули права фінансувати дороги державного значення на умовах співфінансування. За рахунок збільшення показників дохідної частини районного бюджету на Програму було виділено 1,3 млн. гривень та 200 тис гривень з місцевих бюджетів сільських рад. Були прийняті зміни до ряду районних програм.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Валентина Манжос проінформувала про зміни, які вносяться до районного бюджету Глухівського району на 2016 рік. Вона зазначила, що депутати обласної ради виділили кошти для передачі субвенції сільським радам на проведення ремонту та благоустрою шахтних колодязів с. Кореньок у сумі 23300 гривень; придбання українських костюмів жіночому ансамблю сільського будинку культури Студеноцької сільської ради у сумі 15000 гривень;проведення поточного ремонту свердловин с. Дунаєць у сумі 20000 гривень; придбання сценічних костюмів для аматорів сцени Баницького сільського будинку культури у сумі 18700 гривень; видання книги М. Єрохи «Шел отряд Червоный» з метою поповнення бібліотечного фонду у сумі 18850 гривень;

Депутати районної ради підтримали з ініціативи депутата районної ради Миколи Буряка звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо утримання загальноосвітніх навчальних закладів та закладів охорони здоров’я з місцевих бюджетів

У зв’язку зі створенням Глухівського центру первинної медико-санітарної допомоги постало питання надання первинної медичної допомоги сільському населенню з 2017 року. Депутати звернулися до Глухівського міського голови та депутатів міської ради щодо виділення медичних кабінетів у будівлі поліклінічного відділення Глухівської центральної районної лікарні для організації надання якісного медичного обслуговування сільського населення.

Також читайте:

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради