90 років ювілярці з Глухівщини

У пору золотої осені відзначила свій поважний ювілей учасник Великої Вітчизняної війни, ветеран праці, жителька села Вікторове Марія Михайлівна Тищенко.

Жвава, з добрими, молодими очима, Марія Михайлівна зустрічала гостей, які приходили до її оселі, щоб привітати з 90-річчям. На свято завітали діти, онуки, племінники, сусіди та друзі.

До ювіляра в гості приїхали й директор місцевого терцентру Віктор Спицький, заступник директора Світлана Симак та завідувач відділення соціальної допомоги вдома Світлана Черняк.

На обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома Марія Михайлівна знаходиться з 2011 року й обслуговує її чудова жінка з добрим серцем, соціальний робітник комунальної установи Наталія Коротченко. Але не тільки вона піклується про нашу підопічну. Соціальний працівник територіального центру Галина Мороз завжди ввічлива та привітна. Вона організовує та контролює надання соціальних послуг, оформляє субсидії та інші види допомоги. Ці дві жінки залюбки допомагали Марії Михайлівні в приготуванні свята.

 

Також читайте:

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради