Глухівські Полошки демонстрували таланти

У рамках проведення фестивалю «Зорі над Клевенню» свою творчу майстерність продемонстрували аматори Полошківського будинку культури для мешканців села Привілля. Концертна програма щиро сприймалась привілянами, вражала своїм колоритом виставка декоративно-ужиткового мистецтва.

Нотки патріотичного спрямування відчувались з перших хвилин виступу. До присутніх у залі звернулись керуючий справами Глухівської районної ради та Привілляньський сільський голова. Вони привітали з проведенням фестивалю та побажали мирного неба над нашою Україною, єдності та любові, а також гарного виступу колективам.

Особливо цікавим був виступ народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Любава». Артистично, завзято, з колоритом учасники ансамблю продемонстрували свій талант. Хоч й виступати на сцені сусіднього села, але вдало.

У концертній програмі брали участь школярі віком від 8 до 15 років. Зв’язок поколінь та висока майстерність виступів – результат праці працівників Полошківського будинку культури, його директора й художнього керівника. 

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради