На вітрилах сімейного щастя відзначили на Глухівщині світлі календарні свята

У Глухівському районному будинку культури відсвяткували світлі і прекрасні календарні свята – День матері, Міжнародний день сім’ї та велике православне свято - День жінок-мироносиць.

Цьогоріч вони сплелися воєдино, а народилися з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу, хто іде на самопожертву заради своїх дітей, рідних, близьких. Кожна жінка є мироносицею по життю, вона несе мир світу, своїй родині, народжує дітей, є опорою чоловікові та зберігає домашній затишок. Тому День жінок-мироносиць - це свято кожної православної християнки, православний жіночий день.

Розпочався захід душевною літературно-хореографічною композицією «Коли Бог створив жінку».

На свято завітало багато почесних гостей: настоятель Різдва Пресвятої Богородиці Софронієво-Молчанського чоловічого монастиря архімандрит Діодор, протоієрей Богдан, настоятель Вознесенського храму разом із церковним кліром, голова Глухівської районної ради Олексій Олександрович Ткаченко, в.о. заступника голови райдержадміністрації Володимир Картавий. Гості звернулися зі словами привітання та побажаннями миру, злагоди, благополуччя і нагородили грамотами жінок, які працюють на благо людям та несуть добро.

Сім'я, любов, вірність… Це стовпи, на яких тримається наше життя, опора та надія для кожної людини. До цих головних надбань людського суспільства, ми, українці, завжди ставилися і ставимося з особливою повагою. Тому на заході аматори сцени своїм душевним виконанням пісень висловлювали всю любов і повагу до родини, батька, матері, всіх, хто вклав часточку свого серця у наше виховання.

Душевно прозвучали пісні про материнську любов, яка завжди береже і благословляє на всіх життєвих дорогах у виконанні Катерини Нетечі, Тетяни Карпенко, зразкової дитячої естрадної студії «Добрий вечір» (керівники Тетяна Карпенко та Євген Станкевич), Дмитра Гагіна. Майстерним виконанням радували глядачів талановиті творчі родини Дзекелевих, Ланіних, Сергієнків, Дмитренків. Яскравим доповненням свята стали інструментальні композиції у виконанні Євгена Синяговського та Юлії Ананьєвої.

Запальний настрій усім подарував танцювальний колектив «Кроки» районного будинку культури, де керівником Вікторія Сазонова. А яскравим заключним акордом свята став ліричний і неповторний виступ народного аматорського вокального ансамблю «Молодість» районного будинку культури (керівник Олександр Ланін).

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради