Депутати Глухівської районної ради прийняли 30 рішень

Відбулося засідання шостої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання під головуванням Олексія Ткаченка.

У роботі пленарного засідання взяли участь 22 депутати районної ради із 26 обраних, сільські, селищні голови, депутати Сумської обласної ради Надія Вайло та Микола Брикун, т.в.о. голови районної державної адміністрації  Володимир Картавий, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій району та комунальних закладів районної ради, редактори районної газети «Глухівщина», радіостудії «Глухів» та кореспондент газети «Кур’єр», що не є депутатами районної ради.

На порядок денний шостої сесії районної ради було внесено 29 питань. При його затвердженні депутат районної ради Тетяна Савенко запропонувала включити проект рішення районної ради «Про підвищення орендної плати за оренду паїв земель сільськогосподарського призначення», рекомендувавши сільськогосподарським підприємствам знайти фінансові ресурси та переглянути договори оренди за оренду землі сільськогосподарського призначення з 3 % до мінімум 5 %. Депутати затвердили порядок денний з внесеною пропозицією, в кількості 30-ти питань.

Розпочала пленарне засідання сесії начальник фінансового управління районної державної адміністрації Валентина Манжос, яка проінформувала про зміни, які вносяться до районного бюджету на 2016 рік та про зміни до рішення про передачу коштів з районного бюджету Глухівського району до міського бюджету м. Глухів для забезпечення якісного медичного обслуговування населення Глухівського району у 2016 році. В.о. начальника управління – начальник відділу розвитку споживчого ринку та підприємництва управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Олена Харченко доповіла про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Глухівського району за 2016 рік.

Завідувач сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Андрій Дарченко представив дві районні програми «Молодь Глухівщини» на 2016-2020 роки та оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 рік. При затвердженні програми «Молодь Глухівщини» були враховані пропозиції напрацьовані постійною комісією районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства і соціального захисту населення (голова комісії Мінаков С.І.).

Депутати ухвалили районну комплексну програму «Освіта Глухівщини у 2016-2018 роках», яку представила начальник відділу освіти районної державної адміністрації Наталія Волончук. Заходи Програми направлені на розвиток і педагогічну підтримку талановитої учнівської молоді, патріотичного та громадянського виховання учнів, формування єдиної виховної системи на засадах духовних цінностей українського народу, подальшого оновлення матеріально-технічної бази дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Головний редактор районної газети «Глухівщина» Тетяна Муковоз запропонувала затвердити Порядок доступу депутатів районної ради до засобів масової інформації, який би забезпечував рівність. Депутат Микола Буряк уніс пропозицію відвести в газеті «Глухівщина» одну сторінку з рубрикою «Депутати районної ради» і друкувати 1 раз на місяць. Народні обранці не підтримали дану пропозицію.

З метою створення умов для забезпечення належного рівня надання соціальних послуг населенню Шалигинської селищної ради, депутати схвалили програму поліпшення умов функціонування Глухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2016 рік, про яку проінформувала директор центру Наталія Хроль.

Беручи до уваги необхідність коригування планування території району з урахуванням існуючого використання території та розроблення планів щодо її подальшого розвитку і благоустрою начальник управління житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, з питань надзвичайних ситуацій та екології районної державної адміністрації Микола Кисленко представив до затвердження районну цільову програму з розроблення схеми планування території Глухівського району на 2016-2017 роки.

Депутати районної ради надали згоду ДП «Український геологічний науково-виробничий центр» на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення на території Червоненської селищної ради та погодили продовження терміну користування мисливськими угіддями ДП «Кролевецьке ЛМГ». Питання були погоджені з головами Червоненської селищної ради Віктором Давиденко та Дунаєцьким Віталієм Мартиненко.

Наприкінці пленарного засідання депутат районної ради Микола Буряк уніс ряд звернень до голови районної ради Олексія Ткаченка та т.в.о. голови районної державної адміністрації Володимира Картавого щодо впровадження процедури електронних закупівель; можливості фінансування харчування школярів 1-11 класів за рахунок місцевих бюджетів; створення багатопрофільного районного комунального, або змішаної форми власності підприємства.

Було розглянуто та прийнято відкритим поіменним голосуванням 30 рішень районної ради сьомого скликання.

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради