Клуб зустрічей з цікавими людьми завітав у Полошки, що на Глухівщині

Виїзне засідання клубу зустрічей з цікавими людьми «Соняшник» Глухівської районної бібліотеки відбулося у с. Полошки.

У місцевому СБК за ініціативи завідувача сільською бібліотекою Надії Пустинник відбулася творча зустріч з поетом Олександром Понирко. Він народився в с. Полошки, працював у школі вчителем, грав у волейбольній і футбольній командах села, та нездоланна хвороба відібрала зір, і Олександру Пилиповичу довелося жити по-новому. Він починає писати вірші. Тематика Їх різноманітна, але, головне, в них звучить любов до рідного серцю села і України, тема патріотизму. Здивовані і горді були земляки, які довгі роки жили поряд і навіть не здогадувались наскільки Олександр Понирко талановита і неординарна людина.

Місцеві благодійники, такі, як директор ТОВ «Велетень» Надія Вайло, депутати районної ради Тетяна Савенко, Володимир Соломенний, член Національної спілки журналістів України Микола Єроха пообіцяли посприяти у видавництві першої книги творів Олександра Пилиповича.

Клуб «Соняшник» підготував для мешканців села відбірку творів митців Глухівщини, яку представила бібліотекар Ніна Шубнікова.

Полошківці цього дня мали нагоду почути й вірші Миколи Єрохи та його пісні у виконанні солістів Глухівського РБК Сергія Єрохи та Володимира Соломенного. А учасники народного вокальний жіночого ансамблю «Любава» прямо на сцені разом з автором розучили нову пісню про Полошки, за що отримали гарячі оплески.

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради