Глухівщина приєдналася до руху Червоного Хреста

З 1 квітня по 1 травня на території Глухівського району проводиться Всеукраїнський місячник Червоного Хреста - «Там, де потрібна допомога–2016. Приєднуйся до руху Червоного Хреста!»

Його мета привернути увагу суспільства до потреб вразливих категорій населення – внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛ/СНІД або туберкульоз, а також сформувати громадську думку на користь милосердя.

Тренінг з першої  медичної допомоги 18 квітня проведено для учнів Перемозської ЗОШ, де школярі ознайомились з правилами надання медичної допомоги постраждалим та отримали практичні навички.

Щоб допомоги у складній ситуації, потрібно мати первинний навик надання першої допомоги. Щира вдячність Товариству Червоного Хреста України за організацію такої роботи.

Увага!

24.09.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради