Глухівщина приєдналася до руху Червоного Хреста

З 1 квітня по 1 травня на території Глухівського району проводиться Всеукраїнський місячник Червоного Хреста - «Там, де потрібна допомога–2016. Приєднуйся до руху Червоного Хреста!»

Його мета привернути увагу суспільства до потреб вразливих категорій населення – внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛ/СНІД або туберкульоз, а також сформувати громадську думку на користь милосердя.

Тренінг з першої  медичної допомоги 18 квітня проведено для учнів Перемозської ЗОШ, де школярі ознайомились з правилами надання медичної допомоги постраждалим та отримали практичні навички.

Щоб допомоги у складній ситуації, потрібно мати первинний навик надання першої допомоги. Щира вдячність Товариству Червоного Хреста України за організацію такої роботи.

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Увага!

  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.
  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 15) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube