Стартував районний огляд-конкурс шкільних самодіяльних колективів «Таланти твої, Глухівщино!»

З метою розвитку самодіяльної художньої творчості, підвищення естетичного, національно–патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, виявлення та подальшої підтримки обдарованих школярів району стартував традиційний огляд-конкурс шкільних самодіяльних колективів «Таланти твої, Глухівщино!»

З усіх куточків співучої, багатої талантами Глухівщини прибули юні дарування віком від 6 до 18 років, які демонстрували свої здібності у вокальному мистецтві. Усі вони мають велике бажання проявити себе і гідно відстояти честь своїх навчальних закладів. На районній сцені свої найкращі пісні дарували глядачам учасники з Некрасівського, Пустогородського, Сопицького, Суходільського, Дунаєцького, Полошківського, Сварківського, Кучерівського навчально-виховних комплексів та Шалигинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Уся конкурсна програма пронизана патріотичним ставленням до рідної землі, звеличенням неперевершеної краси української пісні, бажанням миру Україні. Кожен колектив, який з’являвся на сцені, – самобутній, креативний, оригінальний, слухаючи їх, вкотре переконуєшся – наш край багатий на талановитих, здібних та обдарованих дітей, які здобудуть у своєму житті не одну перемогу.

Огляд-конкурс триває. Переможці стануть учасниками заключного гала-концерту в рамках районного фестивалю обдарованої молоді «Наше майбутнє».

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради