У Глухові порушили питання розширення повноважень органів місцевого самоврядування у сфері реєстрації

18 березня в залі засідань Глухівської районної ради під головуванням т.в.о. очільника районної державної адміністрації Володимира Картавого та заступника голови районної ради Галини Стороженко відбулась нарада сільських та селищних голів.

З метою впровадження державної програми з енергоефективності в Глухівському районі проінформував начальник Сумського обласного управління АТ «Ощадбанк» Олег Радченко та начальник відділу роздрібного кредитування Сумського обласного управління АТ «Ощадбанк» Віта Дяденко. Вони наголосили, що державна програма з енергоефективності продовжує діяти в цьому році і вже можна оформлявати необхідні документи.

Про передачу повноважень у сфері реєстрації (зняття з реєстрації місця проживання) перебування фізичних осіб органами місцевого самоврядування району проінформувала начальник відділу з питань громадянства Управління Державної Міграційної служби в Сумській області Людмила Старцева, яка вкотре  зупинила увагу присутніх на передачі функцій територіальних органів Державної міграційної служби органам місцевого самоврядування до 3 квітня поточного року.

У ході наради був напрацьований план з реалізації передачі повноважень, відповідно до якого сільські, селищні ради повинні затвердити положення про порядок реєстрації, виготовити печатки, отримати цифровий підпис, пройти навчання у секторі управління Державної Міграційної служби в Сумській області, в Центрі надання адміністративних послуг та багато іншого.

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради