Глухівщина представила сузір’я талантів народного мистецтва

Продовжив крокувати містами і районами другий етап обласного культурно-мистецького фестивалю «Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов!», присвяченого 25-ій річниці Незалежності України. 12 березня 2016 року  сузір’я талантів народного мистецтва представила Глухівщина – благословенна родина, що дала Україні  і світу незліченну силу геніальних синів і дочок, котрі і сьогодні славлять свій рідний край.

На свято творчості завітали заступник начальника управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Антоніна Ігнатченко та директор Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Євгенія Бистрицька. Почесних гостей зустрічали короваєм, варениками, млинцями та традиційними піснями про Масляну.

У фойе розгорнулась виставка декоративно-ужиткового та образотвочго мистецтва, яка відобразила самобутність і неповторність краю. Духовна спадщина кожного села Глухівщини барвиста, розмаїта - витвори мистецтва втілені в дереві,  лозі, витинанках, вишивках, плетінні з бісеру, образотворчому мистецтві. Відвідувачі мали можливість  спостерігати за роботою майстринь Марини Кривенко, Валентини Худан, Світлани Щербакової, які проводили майстер-класи.

Після виставки глядачів запросили до глядацької зали районного будинку культури, де залунала пісня - душа нашого народу, його натхнення та сила, його історія та сьогодення, живильне джерело, що напоює величний та незламний дух української нації.  Учасників творчого звіту привітали Антоніна Ігнатченко, тимчасово виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Володимир Картавий, голова районної ради Олексій Ткаченко. Під час урочистої частини відбулась церемонія нагородження колективів, творчих та активних учасників аматорів сцени.

У концертній програмі взяли участь учасники аматорської творчості з 11 сільських, селищних рад та комунального закладу «Районний будинок культури» Глухівської районної ради. Біля 180 аматорів сцени презентували  надбання традиційного народного та сучасного мистецтва у вокальному, хореографічному та інструментальному жанрах. Щирими оплесками переповнена глядацька зала зустрічала хореографічні композиції у виконанні колективу «Кроки» районного будинку культури, виступи Анастасії Бурило», народного аматорського вокального ансамблю «Молодість» КЗРБК, народних аматорських колективів району, інших виконавців.

На останніх акордах фестивалю глядачі стоячи аплодували всім учасникам творчого звіту, які своєю самовідданою творчою працею внесли колоритну частку в духовну скарбницю України, представили неповторну культуру глухівського краю, гідно презентували мистецтво району.

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради