Депутати Глухівської районної ради плідно попрацювали на сесії

24 лютого відбулося засідання п’ятої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання під головуванням Олексія Ткаченка.

У роботі пленарного засідання взяли участь 20 депутатів районної ради із 26 загального складу ради, депутат Сумської обласної ради Надія Вайло, т.в.о. голови районної державної адміністрації Володимир Картавий, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій району та комунальних закладів районної ради, оперуповноважений Глухівського МВ УСБУ в Сумській області, т.в.о. начальників ВПС «Сопич» та «Шалигине», військовий комісар Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату, заступник начальника Глухівського відділу поліції, редактори районної громадсько-політичної газети «Глухівщина» та радіостудії «Глухів», що не є депутатами районної ради.          

У зв’язку з набранням чинності 23 лютого Закону України «Про внесення зміни до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань заступник голови районної ради Галина Стороженко запропонувала питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 16.12.2015 «Про регламент роботи Глухівської районної ради сьомого скликання» розглянути першим. Саме вона і проінформувала про процедуру проведення відкритого поіменного голосування при прийнятті рішень районної ради.

Заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації Валентина Вертієвець доповіла про виконання районного бюджету Глухівського району за 2015 рік та проінформувала про зміни до бюджету на 2016 рік.

В.о. начальника управління – начальник відділу розвитку споживчого ринку та підприємництва управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Олена Харченко доповіла про виконання програми економічного і соціального розвитку Глухівського району за 2015 рік та проінформувала про зміни до програми на 2016 рік. Депутати підтримали додаткові заходи, які вносяться до Програми, але внесли зміни до їх фінансування.

Одноголосно була прийнята районна програма «Правопорядок на 2016-2020 роки», яку представив начальник відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації Юрій Івахненко. Загальний обсяг фінансових ресурсів Програми – 451,5 тис. гривень, зокрема на придбання та встановлення камер відеоспостереження, облаштування фортифікаційних споруд відділу прикордонної служби «Шалигине» («Студенок»), перевезення призовників від Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату до Сумського обласного військового комісаріату.

З метою забезпечення стабільного функціонування підрозділів комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради, комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради, соціальних працівників та поліпшення матеріально-технічної бази навчальних закладів району, депутати затвердили Програми їх поліпшення.

Також було затверджено проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Годунівка Привільської сільської ради Глухівського району Сумської області, про який проінформував начальник управління Дежгеокадастру у Глухівському районі Сергій Сорока.

Олексій Ткаченко запропонував депутатам районної ради підтримати звернення до Українського інституту національної пам’яті з проханням виключити смт Червоне Глухівського району Сумської області зі списку населених пунктів України, які підлягають перейменуванню, у зв’язку з тим, що населення та депутати селищної ради не підтримують пропозицію з перейменування, про що вони зібрали підписи жителів селища Червоне. З відповідним зверненням жителі селища Червоне звернулись до Сумської обласної ради та Українського інституту національної пам’яті. 

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради