Депутати Глухівської районної ради сьомого скликання провели четверту сесію

Олексій Ткаченко провів пленарне засідання четвертої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання.

У роботі сесії взяли участь т.в.о. голови районної державної адміністрації Володимир Картавий, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та комунальних закладів районної ради, редактори газети «Глухівщина» та студії «Радіо Глухів», що не є депутатами районної ради.

На початку сесії голова районної ради Олексій Ткаченко проінформував депутатський корпус про утворення в районній раді депутатських фракцій «Воля народу» у кількості восьми чоловік та політичної партії «Опозиційний блок» у кількості п’яти чоловік. У зв’язку з утворенням фракцій заступник голови районної ради Галина Стороженко проінформувала про включення голів депутатських фракцій Галину Фесенко, Юрія Коломійця та Віру Гурову до складу президії районної ради.

В.о. начальника управління – начальник відділу розвитку споживчого ринку та підприємництва управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Олена Харченко представила програму економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2016 рік. На спільному засіданні постійних комісій районної ради, що відбулося 12 січня, депутати дві години поспіль обговорювали та вносили корективи до Програми. Зокрема вони стосувалися розвитку кооперативного руху на селі (створення багатофункціонального сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу, сімейних молочних ферм), створення та підтримка об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та інше. Депутати затвердили Програму з внесеними змінами, але зауважили, що в подальшій роботі до Програми будуть вноситись зміни та доповнення.

У зв’язку з прийняттям Державного бюджету на 2016 рік  виникла необхідність вносити зміни до районного бюджету Глухівського району на 2016 рік, про що доповіла начальник фінансового управління районної державної адміністрації Валентина Манжос, яка також проінформувала про передачу коштів з районного бюджету Глухівського району до міського бюджету м. Глухів на Глухівську центральну районну лікарню для забезпечення якісного медичного обслуговування населення Глухівського району у 2016 році в розмірі 6478,2 тис. грн.

Депутати прийняли районну програму щодо створення і використання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на період 2016-2020 роки, яку представив начальник управління житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, з питань надзвичайних ситуацій та екології районної державної адміністрації Микола Кисленко.

Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Наталія Волончук проінформувала про грошові денні норми харчування дітей у дошкільних та учнів у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2016 році.

Депутати розглянули три земельні питання про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, проінформував начальник управління Дежгеокадастру у Глухівському районі Сергій Сорока.

Наприкінці пленарного засідання депутат районної ради Микола Буряк вніс два звернення до голови районної ради Олексія Ткаченка та звернення до Президента Російської Федерації Володимира Путіна щодо звільнення  Надії Савченко.

Після закриття сесії учасників пленарного засідання привітали зі святом Василя, зі Старим Новим роком учасники художньої самодіяльності Районного будинку культури.

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Увага!

  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.
  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 15) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube