Шістнадцять питань порядку денного розглянули на сесії депутати Глухівської районної ради

На пленарному засіданні другої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання головував Олексій Ткаченко.

У його роботі взяли участь редактори газети «Глухівщина» та студії «Радіо Глухів», окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, що не є депутатами районної ради.

Голова районної ради Олексій Ткаченко вніс пропозицію перед початком пленарного засідання провести загальні збори депутатів для попереднього розгляду питань, які виносяться на другу сесію районної ради. Доповідачі коротко та конструктивно проінформували присутніх кожен зі свого питання. Було внесено ряд доповнень та поправок, але в цілому депутати погодили внесення проектів рішень до порядку денного сесії.
Безпосередньо на пленарному засіданні депутати одноголосно затвердили ряд організаційних питань, а саме: регламент роботи районної ради сьомого скликання, склад, керівників та положення про постійні комісії ради, утворили президію районної ради та затвердили положення про президію. Утворені постійні комісії районної ради на чолі з Тетяною Савенко, Сергієм Ахромеєвим, Володимиром Соломенним, Сергієм Мінаковим.
З метою встановлення тісного взаємозв’язку з виборцями, органами місцевого самоврядування депутати затвердили положення про організацію прийому громадян депутатами районної ради та закріпили депутатів за сільськими та селищними радами.
Заступник голови районної ради Галина Стороженко представила до затвердження план роботи Глухівської районної ради на 2016 рік. Депутат Микола Буряк запропонував внести до плану роботи ряд слушних зауважень та пропозицій. Депутати підтримали з умовою їх подальшого доопрацювання.
Далі начальник фінансового управління районної державної адміністрації Валентина Манжос ознайомила ходом виконання районного бюджету Глухівського району за 9 місяців 2016 року та про зміни, які до нього вносяться. В.о. начальника управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Олена Харченко проінформувала про хід виконання рішення районної ради від 16.01.2015 «Про програму економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2015 рік» за 9 місяців 2015 року.
У зв’язку з утворенням Березівської об’єднаної територіальної громади та передачі безпосередньо коштів на утримання об’єктів соціальної сфери з державного бюджету, депутати підтримали рішення районної ради про передачу навчально-виховних та медичних закладів до комунальної власності Березівської сільської ради.
Депутати розглянули ряд інших важливих питань. Усього було прийнято 16 рішень районної ради з питань порядку денного другої сесії районної ради.

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Увага!

  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.
  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 15) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube