У Великій Писарівці розіграли ювілейний Кубок президента Сумської торгово-промислової палати

Уже вдесяте на базі Великописарівської спеціалізованої школи І - ІІІ ступенів відбувся розіграш Кубка президента Сумської торгово-промислової палати (СТПП) Костянтина Макаренка з волейболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти.

До фінальної частини змагань потрапили три найкращі команди — з Великописарівської (тренер С. Сінянський), Ямненської (тренер І. Кальченко) та Заводської (тренер А. Глубока) загальноосвітніх шкіл.

До речі, 10 років тому саме ці команди й розігрували призові місця на першому турнірі. Тоді перше місце і Кубок виборола команда Ямненської ЗОШ, команда Заводської ЗОШ мала друге місце, а команда Великописарівської СШ стала тільки третьою. Але на попередньому етапі цього разу хід змагань проходив зовсім за іншим сценарієм. Так, волейболісти Великописарівської СШ продемонстрували відмінну гру і вважалися головними претендентами на перемогу, хоча в команд на підсилення своєї гри був тиждень.

І ось настав день змагань, що, до речі, відбувалися у відремонтованому спортзалі Великописарівської школи. Їх відкрили почесні гості. Керівники району висловили вдячність президенту СТПП Костянтину Макаренку за підтримку дитячо-юнацького волейболу нашого району. Ну, а сам Костянтин Макаренко, в свою чергу, побажав учасникам спортивних перегонів тільки перемог.

Змагання розпочалися з гри давніх суперників — команд Ямненської ЗОШ та Великописарівської СШ. У кожній із партій поступово вимальовувалася перевага волейболістів із Великої Писарівки, які впевнено і довели гру до перемоги з рахунком 2:0. У другій грі зустрілися команди Ямненської та Заводської шкіл. У цій грі вже ямненські волейболісти взяли ініціативу у свої руки і здолали суперника: 2:0. Звичайно, успішна гра не давала впевненості у розподілі підсумкових місць ще жодній із команд. Адже у разі перемоги команди Заводської ЗОШ із відомим для нас рахунком 2:0, усе могло б у турнірі помінятися. Але такого розвитку не відбулося, бо і другу свою гру впевнено провели господарі майданчика — великописарівські волейболісти. Вони впевнено перемогли з тим же рахунком 2:0 і стали володарями 10-го розіграшу Кубка президента Сумської торгово-промислової палати Костянтина Макаренка. Друге місце — в активі Ямненської ЗОШ, на третьому місці залишилися волейболісти Заводської ЗОШ.

Команди були нагороджені медалями відповідних ступенів, грамотами від Сумської ТПП, якісними волейбольними м’ячами, волейбольними сітками, тортами, ну, а переможниця змагань — команда Великописарівської спеціалізованої школи — отримала в подарунок ще й супер-приз — форму і, звичайно, Кубок переможців.

Не залишився без уваги і сам президент СТПП Костянтин Макаренко, якому т. в. о. голови райдержадміністрації Микола Петренко вручив ювілейну іменну футболку з номером 10, а голова районної ради Дмитро Сипко - Подяку за постійну підтримку дитячо-юнацького волейболу в нашому районі.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 12 лютого 2020, 12:31

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради