Геннадій Дорошенко – почесний громадянин села Яблучне

Приємну звістку напередодні Нового року отримав з малої батьківщини житель Сум, підприємець, політик і меценат Геннадій Дорошенко. На сесії Кириківської селищної ради йому було присвоєно звання «Почесний громадянин села Яблучне Кириківської ОТГ».

Це сталося вперше в історії Кириківської об’єднаної територіальної громади. Поки що Геннадій Володимирович перший і єдиний, хто може похвалитися таким визнанням від земляків.

Так селишна рада на прохання мешканців Яблучненського старостинського округу відзначила велику увагу і постійне сприяння Геннадія Дорошенка не лише рідному селу, а й усьому Великописарівському району. Завжди, за найменшої нагоди наш земляк приходить на допомогу і всій Великописарівщині, й окремим землякам. Зокрема сприяв соціально-економічному розвитку, здійснював велику меценатську діяльність.

До недавнього часу Геннадій Володимирович очолював Сумську РДА. І саме під час його керівництва, наприкінці 2018 року, між Сумською та Великописарівською районними державними адміністраціями було підписано Меморандум про співробітництво наших районів.

Вітаючи телефоном Геннадія Дорошенка з присвоєнням почесного звання, голова Кириківської селищної ради Анатолій Ставицький повідомив, що чекає особистого візиту Геннадія Володимировича на малу батьківщину, щоб отримати посвідчення.

 

 

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради