Геннадій Дорошенко – почесний громадянин села Яблучне

Приємну звістку напередодні Нового року отримав з малої батьківщини житель Сум, підприємець, політик і меценат Геннадій Дорошенко. На сесії Кириківської селищної ради йому було присвоєно звання «Почесний громадянин села Яблучне Кириківської ОТГ».

Це сталося вперше в історії Кириківської об’єднаної територіальної громади. Поки що Геннадій Володимирович перший і єдиний, хто може похвалитися таким визнанням від земляків.

Так селишна рада на прохання мешканців Яблучненського старостинського округу відзначила велику увагу і постійне сприяння Геннадія Дорошенка не лише рідному селу, а й усьому Великописарівському району. Завжди, за найменшої нагоди наш земляк приходить на допомогу і всій Великописарівщині, й окремим землякам. Зокрема сприяв соціально-економічному розвитку, здійснював велику меценатську діяльність.

До недавнього часу Геннадій Володимирович очолював Сумську РДА. І саме під час його керівництва, наприкінці 2018 року, між Сумською та Великописарівською районними державними адміністраціями було підписано Меморандум про співробітництво наших районів.

Вітаючи телефоном Геннадія Дорошенка з присвоєнням почесного звання, голова Кириківської селищної ради Анатолій Ставицький повідомив, що чекає особистого візиту Геннадія Володимировича на малу батьківщину, щоб отримати посвідчення.

 

 

Управління майном Сумської обласної ради інформує

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube