У мандрівку дивовижною Країною знань вирушили вихованці Солдатського НВК

Ось і закінчилося ще одне, сповнене веселощів і радощів, літо. Якби не календар, то ми б і не повірили в це, адже зелень на деревах ще така свіжа, а небо пронизливо синє й високе. І лише замріяні осінні вечори, напоєні сяйвом осінніх зірок, підтверджують правоту календаря. А отже, настав час вирушати в нову захоплюючу мандрівку дивовижною Країною знань.

У Солдатському НВК відбулося свято Першого дзвоника у дружньому сімейному колі.ю А розпочали його ведучі Аліна Буртин та Дар'я Яковлєва.

Особлива увага була приділена випускникам школи, для яких цей перший дзвоник у рідній школі і перше вересня більше не повториться.

На свято до нашої дружньої шкільної родини завітали шановні гості - голова районної ради Дмитро Сипко та голова Солдатської сільської ради Антоніна Вискребенцева. Антоніна Михайлівна та Дмитро Дмитрович привітали дітей і вчителів з початком нового навчального року і побажали міцного здоров'я, активних трудових буднів, вирости достойними громадянами неньки-України.

Ні для кого не секрет, що до Дня незалежності України команда "Джури" Солдатського НВК була занесена на Дошку пошани Великописарівського району. Приємно здивував членів команди "Славне товариство" Дмитро Дмитрович, вручивши їм копії фото команди з Дошки пошани.

Перед тим, як пролунав перший у цьому навчальному році шкільний дзвоник, випускники вручили малечі повітряні кульки для гарного настрою.

Впевнено вирушаємо в путь! Світ знань чекає на нас! Будемо навчатися так, щоб нами пишалися батьки, друзі, рідне місто і прекрасна країна, що зветься Україною.

Також читайте:

 

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради