Село наше рідне Попівка святкувало іменини

Село Попівка живе... Не одну сотню літ молитвою зустрічає світанок і проводжає день. У золотавих туманах прокидається воно щоранку, як і багато літ тому.

І ми вдивляємося в його усміхнене, добре обличчя. Село вітає нас щедрими кетягами калини, п’янким запахом сіна і матіоли… Рідна батьківська земля… Ми з неї вийшли і до неї сьогодні прийшли на побачення.

Село Попівка відсвяткувало день свого народження - День села. Тож на іменини зібралися майже всі його жителі, гості з району, зокрема голова районної ради Дмитро Сипко та консультант голови районної ради Віталій Лаптєв.  

Саме завдяки старанням Попівського сільського голови Олександра Мірошниченка та директора ТОВ «Україна» Сергія Шайдовського й відбулося свято. Олександр Іванович заздалегідь потурбувався про своїх односельчан. Для дітей були запрошені гірка, батут, анімація, блиск-тату, інші розваги. Для дорослих - під живий вокал святкова дискотека із міста Суми від союзу «ЛюДи». Сергій Олександрович, який не міг залишитися байдужим, дізнавшись від голови сільської ради про фінансові труднощі при організації свята, вирішив допомогти.

Спершу біля сільського будинку культури зібралися діти, щоб потішитися на облаштованих батутах та надувній гірці. І хоча декілька разів зривався дощ, дітлахи на нього не реагували і продовжували розважатися.

Далі відбувся святковий концерт, програму якого підготували директор сільського будинку культури Наталія Станіслав та художній керівник Олена Марусенко.

Керівник села та гості з району поздоровили жителів Попівки із 224 річницею з року її заснування, побажали розвитку та процвітання, здоров’я та всього найкращого. Насамперед вітали найменших та найстарших жителів, молоде подружжя, а також ті пари, які святкували чи святкуватимуть у цьому році срібне та золоте весілля. Не забули згадати і про працівників сільської ради, Попівської філії Великописарівської спеціалізованої школи, ФАПу, пошти, територіального центру, працівників магазину приватного підприємця Ольги Гуцал та колишніх і теперішніх працівників культури. Усім їм дарували свої виступи жіночий вокальний ансамбль, дитячий танцювальний колектив, солісти Попівського сільського будинку культури Вікторія та Владислав Сопельники, Тетяна Волошенко, Олена Марусенко та Михайло Гуцало. Не зміг втриматися і сільський голова, щоб не подарувати своїм односельчанам пісню «Домик у дороги» під власний акомпанемент на електрогітарі. Андрій Волошенко та Нікіта Марусенко, наймолодші солісти, подарували працівникам школи пісню «Мама й тато». А вже після концерту всі поласували святковою кашею.

Десь о 21 годині розпочали свій виступ артисти з м. Суми. Окрасою гостей були Тетяна Сіробаба та Олександр Кліщ, до речі, для Сашка наше село є батьківщиною його мами. Тож молодого соліста підтримували не тільки прихильники, а й родичі, які й нині проживають у Попівці.

Загалом свято вдалося і вдячні іменинники не поспішали розходитися і відпустили гостей вже далеко за північ. А, повертаючись додому, згадували про приємно проведений час.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Середа, 21 серпня 2019, 16:51

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради