Депутати Кириківської ОТГ достроково припинили повноваження голови селищної ради

Насиченою на події виявилась тридцять перша сесія Кириківської селищної ради сьомого скликання, яка відбулась у вівторок, 28 травня.

Ще до початку пленарного засідання був оголошений колективний депутатський запит, що стосувався дострокового припинення повноважень селищного голови Івана Мороза. Далеко не з першої спроби, але все ж запит було винесено на розгляд сесії, створено лічильну комісію та проведено процедуру таємного голосування. За результатами голосування: 23 – за, 3 – проти - прийнято рішення про дострокове припинення повноважень селищного голови та тимчасово покладено виконання його обов’язків на секретаря селищної ради.

І далі робота продовжилась уже під головуванням секретаря. А вирішувати на цій сесії довелось багато нагальних проблемних питань з життя громади. Зокрема, вирішено надати фінансову допомогу близько 10 сім’ям, що постраждали від недавнього буревію. На це обранці виділили майже 70 тисяч гривень з місцевого бюджету.

Також були внесені зміни у бюджет громади на 2019-й рік, пов’язані з надходженням «депутатських» коштів від обласних обранців Олександра Будника та Олександра Стрельченка. Ці кошти будуть направлені на придбання медіоапаратури для кабінету української мови та літератури Заводської ЗОШ і придбання дитячих меблів у ДНЗ «Струмочок» села Яблучне (депутат Олександр Будник – всього 50 тис. грн) та на придбання твердопаливного котла для пункту здоров’я КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кириківської селищної ради», розташованого також у селі Яблучному (депутат Олександр Стрельченко – 20 тис. грн).

 

Також читайте:

 

 

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради