У Великописарівській районній раді - новий заступник

Тридцята сесія Великописарівської районної ради передбачала розглянути цілу низку питань. Однак, якщо не найголовнішим, то найцікавішим стало обрання заступника голови районної ради.

Як відомо, вже доволі давно ця посада залишалася вакантною. Очільник депутатського корпусу не міг залишити свій пост, бо за його відсутності нікому було б вирішувати певні організаційні проблеми та й про повноцінну відпустку навіть не мріяв.

Питання про обрання заступника не поставало ще й через фінансові труднощі. Але з часом з’явилася можливість обійтися внутрішніми резервами. Так, депутатом районної ради став Михайло Іваненко — шанована й відома у районі людина, який працював в апараті районної ради. Михайло Іванович добре знає організаційну роботу, має великий досвід праці на різних посадах, авторитет у земляків.

Кращої кандидатури, за словами очільника депутатів Дмитра Сипка, важко було й уявити. У разі свого обрання Михайло Іваненко просто переходив би з однієї посади на іншу. Таємне голосування показало практично одностайну підтримку нового заступника голови. Проти був лише один депутат. Із обранням Михайла Іваненка першим привітав Дмитро Сипко, до якого приєдналися депутати районної ради та запрошені на сесію районної ради.

Цього ж дня на пленарному засіданні були розглянуто стан виконання Програми соціально-економічного розвитку району, питання з медицини, освіти, захисту населення тощо.

Підбив підсумки пленарного засідання сесії голова районної ради.

 

Увага!

24.09.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради