У Великописарівській районній раді - новий заступник

Тридцята сесія Великописарівської районної ради передбачала розглянути цілу низку питань. Однак, якщо не найголовнішим, то найцікавішим стало обрання заступника голови районної ради.

Як відомо, вже доволі давно ця посада залишалася вакантною. Очільник депутатського корпусу не міг залишити свій пост, бо за його відсутності нікому було б вирішувати певні організаційні проблеми та й про повноцінну відпустку навіть не мріяв.

Питання про обрання заступника не поставало ще й через фінансові труднощі. Але з часом з’явилася можливість обійтися внутрішніми резервами. Так, депутатом районної ради став Михайло Іваненко — шанована й відома у районі людина, який працював в апараті районної ради. Михайло Іванович добре знає організаційну роботу, має великий досвід праці на різних посадах, авторитет у земляків.

Кращої кандидатури, за словами очільника депутатів Дмитра Сипка, важко було й уявити. У разі свого обрання Михайло Іваненко просто переходив би з однієї посади на іншу. Таємне голосування показало практично одностайну підтримку нового заступника голови. Проти був лише один депутат. Із обранням Михайла Іваненка першим привітав Дмитро Сипко, до якого приєдналися депутати районної ради та запрошені на сесію районної ради.

Цього ж дня на пленарному засіданні були розглянуто стан виконання Програми соціально-економічного розвитку району, питання з медицини, освіти, захисту населення тощо.

Підбив підсумки пленарного засідання сесії голова районної ради.

 

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube