Фестиваль проектів «Я – нащадок патріотів України»

Уперше в нашому районі за ініціативи Будинку дитячої та юнацької творчості та за підтримки директора Благодійного фонду імені Івана Лозового відбувся обласний фестиваль проектів «Я – нащадок патріотів України».

З метою формування національної свідомості молодого покоління, виховання небайдужості та шанобливого ставлення до родини, батьків, рідних людей, формування людини, готової до героїчного подвигу в ім`я процвітання української держави, виховання патріотичних почуттів, формування національної свідомості і людської гідності, любові до рідної землі, свого народу, готовності їх захистити, до національних цінностей, історичної спадщини свого краю та громадян України, привернення суспільної уваги до патріотичного та духовного виховання молоді й було започатковано цей фестиваль.
«Я – нащадок патріотів України» - це возвеличення мужніх доблесних воїнів, які нині героїчно воюють, захищаючи рідну землю і кожного з нас на буремному сході України, воїнів, які боронили нашу землю від ворогів, волонтерів, на плечах яких тримається наша армія.
Цього дні діти розповідали про героїчні подвиги своїх батьків, братів, сестер, про благодійників, які допомагають нашій армії, про героїчні подвиги наших мужніх воїнів під час революцій та Афганської війни.
Цікаві та змістовні розповіді підготували Аліна Бриль - «Підтримай свою армію сьогодні, аби не годувати чужу завтра», Єлизавета Шевцова - «Невідомий афганець із с. Дмитрівка», Ольга Курило - «Ми завжди поруч, навіть за тисячі кілометрів один від одного», Іван Зубатов - «Мій тато герой!», Світлана Бірюкова - «Вчинок вартий поваги», Андрій Шевяков, Альбіна Калінічева - «Творити добро – це потреба не тільки людини», Тетяна Шаповал - «Мій батько – захисник України», Анастасія Садовнича – «Мій тато - герой», Крістіна Зубко - «Мій батько – взірець для наслідування», сестри Дар’я та Діана Глубокі - «Наш татусь – наша гордість», Еліна Реус - «Родина патріотів», Анастасія Ващенко - «Мій тато – ангел-охоронець східного кордону», Ірина Шевченко – «Мій батько – захисник України», Катерина Решетар - «Мій батько – захисник України».
Усі учасники фестивалю отримали від директора Благодійного фонду Івана Лозового неочікувані подарунки та призи, грамоти, чашки з логотипом «Я – нащадок патріотів України». Переможці - Дар’я та Діана Глубокі мають планшет, Еліна Реус, Анастасія Ващенко – смартгодинники, інші учасники – безпровідні навушники.
На запрошення депутата Сумської обласної ради Лілії Ричкіної присутніх вітав Заслужений артист України, соліст Сумської обласної філармонії Леонід Матвієнко та вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості.
- Ми щиро вдячні Івану Лозовому та Лілії Ричкіній за підтримку у проведенні заходу. Маємо надію на подальшу співпрацю та підтримку та говоримо величезне дякумо, - озвучила думку великописарівчан директор БДЮТ Світлана Курило.

Також читайте:

 

 

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради