Микола Клочко з робочим візитом відвідав Великописарівщину

Минулого вівторка з робочою поїздкою Великописарівський район відвідав голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко. Очільник області відвідав кілька закладів позашкільної освіти та провів особистий прийом громадян за участі керівників району Дмитра Сипка і Григорія Сіденка, селищного голови Леоніда Клизуба та інших посадовців району.

Серед іншого під час прийому громадян вдалося владнати питання щодо надання грошової компенсації на придбання житла жителю нашого району - учаснику АТО, інваліду ІІ групи.

А найбільш тривалою та «гарячою» виявилась співбесіда з представниками Кириківсьої ОТГ, які звернулись до голови ОДА з цілою низкою проблем громади. У ході конструктивного діалогу всі учасники зустрічі домовились про тісну співпрацю у вирішенні проблем громади та напрацювали деякі механізми розв’язання питань.

Серед закладів позашкільної освіти, які відвідав цього дня Микола Клочко, першою стала районна станція юних натуралістів. Тут за кошти районного бюджету нещодавно відремонтували навчальне приміщення, замінили вікна, надалі планується утеплення всієї будівлі. Як зазначила директор СЮН Зоя Драгун, у новому приміщенні і навчатись хочеться. А похвалитися педагогам і вихованцям є чим: зараз тут навчаються 334 вихованці в 24 творчих об’єднаннях за чотирма напрямками позашкільної освіти. Районна станція юних натуралістів є активним учасником різноманітних заходів навіть всеукраїнського рівня. Серед 96 учасників - 66 переможців.

У ДНЗ «Ромашка» селищний голова Леонід Клизуб репрезентував приміщення додатково створеної дитячої групи, завдяки якій дошкільною освітою у селищі на сьогодні охоплено дітей на 100 відсотків. Завдяки коштам селищного бюджету повністю відремонтовані приміщення, переобладнано систему опалення та водопостачання, закуплено меблі. Взагалі Микола Олексійович відзначив високий рівень обладнання приміщень, а ще затишок, створений для малечі.

Далі очільник області оглянув матеріально-технічну та навчально-виховну базу нещодавно відкритого інклюзивно-ресурсного центру і зазначив, що, на його погляд, центр повністю відповідає всім вимогам із забезпечення доступності для дітей з особливими освітніми потребами.

«Інклюзивно-ресурсні центри - це заклади, які мають надавати допомогу, реабілітаційні послуги, супровід таких дітей. І ми бачимо, що тут створено відповідне освітнє середовище, а це, без сумніву, мотивує дітей до навчання», - наголосив Микола Клочко.

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 21 лютого 2019, 08:42

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube