Меморандум про співробітництво - до свята працівників сільського господарства

У Великописарівському районі сталася непересічна подія — між Сумською та Великописарівською районними державними адміністраціями було підписано Меморандум про співробітництво.

Його мета: об’єднання зусиль для забезпечення стабільного соціально-економічного та культурного розвитку територіальних громад, взаємна зацікавленість у подальшому поглибленні і розширенні торгово-економічного, соціального та культурного співробітництва на основі доброї волі, налагодження та розвиток ефективного співробітництва між громадами. Почесні гості свята - очільники Сумського району Геннадій Дорошенко та Анатолій Салогуб - зі сцени долучилися до привітань, а також передали вітання від працівників сільського господарства свого району.

А потім розпочалося урочисте вшанування людей праці, адже захід був приурочений закінченню польових робіт і підбиттю підсумків трудового року. Зокрема Почесними грамотами Департаменту агропромислового розвитку Сумської облдержадміністраціїта Сумської обласної ради за вагомі трудові здобутки, сумлінну працю та особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області та з нагоди Дня працівників сільського господарства нагороджені керівники ф/г «Світанок» Микола Надточий і ТОВ «Мрія» Микола Бантов. Грамоту обласної ради отримав керівник ПСП «Рассвет» Юрій Гладченко. За багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію ціла когорта трудівників була нагороджена відзнаками Сумської та Великописарівської районних рад, РДА, ОДА, Департаменту агропромислового розвитку.

Щирими оплесками вітали трудівників села присутні в залі колеги і вдячні земляки. Керівники Великописарівської районної ради Дмитро Сипко і Григорій Сіденко побажали працівникам сільськогосподарської галузі великих здобутків, упевненості у завтрашньому дні, а також висловили вдячність аграріям за високі врожаї зернових культур, за їхній нелегкий повсякденний труд. Вони відзначили, що завдяки невтомній праці, мудрості й досвідченості наш район, зазвичай, посідає почесні місця у галузі сільського господарства.

А почесні гості цього дня підготували для працівників сільського господарства Великописарівщини приємний сюрприз — святкову концертну програму, із якою виступили артисти обласної філармонії і Сумського району. І першим музичне вітання приймав на свою адресу один з працівників ТОВ «Мрія» Анатолій Смірнов, який напередодні професійного свята мав відзначати ювілейний день народження. Концерт пройшов на «ура», майже на одному подиху. Глядачі ще довго не відпускали гостей. Усі отримали заряд неабиякої бадьорості, який залишиться у кожного ще надовго.

Підсумком свята стало пригощання всіх запашним короваєм із цьогорічного урожаю та фотосесія бажаючих із артистами й нагородженими.

Також читайте:

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради