У Великописарівській районній раді кадрові зміни

На минулій сесії Великописарівської районної ради стало відомо, що через сімейні обставини (зміна країни проживання) з посади заступника голови районної ради йде Валентина Кадничанська.

Валентина Іванівна на минулих виборах була №1 у списку кандидатів у депутати від районної організації Блоку Петра Порошенка. І саме під її керівництвом партія набрала більшість у районній раді. Тому цілком закономірно, що після обрання Дмитра Сипка на посаду голови, він запропонував колегам обрати заступником очільника районних депутатів саме Валентину Іванівну.

За час перебування на займаній посаді Валентина Кадничанська показала себе не лише вмілим керівником, а й чуйною людиною, готовою прийти на допомогу кожному, хто звертався до неї. Тож не випадково, що дехто з обранців на сесії навіть запропонував не відпускати її з займаної посади. Але, як сказав Дмитро Сипко, депутати тут не можуть нічого вдіяти, а лише взяти факт до відома.

Відтак під оплески, з квітами та сувенірами на знак вдячності про роботу в районній раді заяву Валентини Кадничанської про звільнення депутати задовольнили. У свою чергу голова районної ради Дмитро Сипко закликав Валентину Іванівну не забувати про рідний край і частіше його відвідувати. Уже після завершення сесії депутати зробити фото на пам’ять з тепер уже колишньою колегою.

На сесії районної ради депутати також розглянули ще низку інших питань. Так, завідувачем дошкільного навчального закладу «Рукавичка» (дитсадок в Олександрівці) була затверджена Альона Корнієнко. Для Альони Петрівни це робота не нова. Раніше вона працювала директором Олександрівської школи, яку потім було реорганізовано у «Рукавичку». Вручивши квіти, Дмитро Сипко побажав Альоні Петрівні успіхів та побільше дітлахів у дитсадочку. При цьому голова райради багатозначно подивився на голову Дмитрівської сільської ради Михайла Скоромного, бо саме він  зобов’язаний всебічно підтримувати дошкільний навчальний заклад.

Народні обранці спрямували фінансову підтримку на підвезення учнів та вчителів до шкіл у Велику Писарівку з Пономаренків та Лукашівки і в Солдатське із Крамчанки, перерозподілили кошти, заплановані в сумі 120 тис. грн на облаштування вагового майданчика для зважування автотранспорту, з яких 20 тисяч залишаться на потреби майданчика, а 100 тисяч гривень підуть на співфінансування ремонту дороги на Богодухів. Почувши, що облдержадміністрація обіцяє виділити на ремонт автодороги лише 500 тисяч гривень, депутат райради Павло Бутенко обурено зазначив, що було ж обіцяно суму принаймні удвічі більшу. Ще депутати затвердили зміни до списку присяжних районного суду. Так, замість вибулої Наталії Сінянської присяжним стала Руслана Морозова.

Заступник голови райдержадміністрації Микола Скоромний звернувся до депутатів із пропозицією виділити кошти для перевезення бійців місцевого загону територіальної оборони на місце проходження навчання в Охтирку. Цю його пропозицію задовольнили.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube