З чуттям єдиної родини відзначили День села в Крамчанці — тепло, по-родинному

Незмінним організатором цього свята була завідуюча сільським дозвілевим центром Галина Щетініна. Закохана в рідний край, у свою маленьку Крамчанку та її людей, Галина Олексіївна щороку, готуючи сценарій, вкладає в організацію свята всю свою душевну теплоту. Очевидно, це відчувають і учасники заходу, й земляки, тож із задоволенням йдуть на нього, тому День села стає днем народження всіх жителів Крамчанки, об’єднуючи і старих, і малих.

Жителів Крамчанки щиро привітав зі святом голова районної ради Дмитро Сипко. Він відзначив працьовитість місцевих жителів, добрі й славні традиції, що склалися в селі, побажав усім розквіту та добробуту. А Солдатський сільський голова Антоніна Вискребенцева, крім вітань землякам, вручала їм цього дня ще й подарунки.

Відзначили на святі захисників України в зоні АТО жителів Крамчанки Івана Киященка, Юрія Щетініна, Олександра Абальмасова, Михайла Щетініна, а також сімейну пару В’ячеслава і Надію Сєрих, які разом прожили чверть століття, 90-річну ювілярку, матір-героїню Тетяну Пахомову, яка виховала п’ятьох дітей. Багато теплих слів і привітань прозвучало на адресу іменинників Ніни Щетініної і Бориса Хлгатяна, цьогорічних ювілярів Людмили Калітіної, Віри Щетініної, Тетяни Пахомової, Миколи Каменєва, Михайла Перцева, Миколи Щетініна, Уляни Калітіної, Уляни Масленко, Валентини Шабанової, Миколи Зігунова та багатьох інших крамчанців - цього року село виявилося, як ніколи, багатим на ювілярів.

Ведуча свята Настя Лагута не шкодувала добрих побажань землякам — усім, хто живе в рідному селі й намагається зробити його більш красивим і затишним. Тому й відзначила вона, окрім всіх інших, Людмилу Калітіну, Оксану Линник, Тетяну Скочко, Ніну Дашутіну, які свої оселі прикрашають квітами й принесли їх для оздоблення місця проведення Дня села. Тож аматори сцени виступали серед квіткового моря гладіолусів, жоржин, флокс, рудбекій… І це, мабуть, додавало всім хорошого настрою і родинної атмосфери. А пісні у виконанні Людмили Шутко, Світлани Подварської, Валентини Ганцевої, Анни Пойманової, Миколи Ханіна, Анатолія Гробова, Миколи Ващенка, Люби Ганцевої легко торкалися душевних струн крамчанців, викликаючи у них раз по раз радісні усмішки на обличчях і бажання підспівати, а то й підтанцювати аматорам сцени.

А потім жителі села дружно продовжили іменини Крамчанки за щедро накритими столами, запросивши і всіх гостей, бо, як хтось сказав із місцевих, «у нас всє пощитани». Крамчанські господині й господарі від душі постаралися і застілля зробити приємним — таким, як і його урочиста частина. Звичайно, не обійшлися й без спонсорів. Жителі села вдячні керівнику ТОВ «Компанія «Суми-Агро» Миколі Панову, сільському голові Антоніні Вискребенцевій, секретарю сільської ради Надії Сєрій, приватним підприємцям Надії та В’ячеславу Білоусам.

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради